Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Sobota, 20.10.2018
O portli www.novopostavene.sk
O portáli

Informačný realitný portál novopostavene.sk bol vytvorený za účelom poskytnutia komplexnej informácie o dokončených alebo rozpracovaných developerských projektoch nehnuteľností a je jedným z prvých na Slovensku, ktorý svojou rozsiahlou databázou zahŕňa celé územie.

Vďaka prehľadnej štruktúre sa dostanete k potrebným informáciám len prostredníctvom pár kliknutí a nezáleží na tom či hľadáte atraktívne bývanie, nový dom či byt, luxusné vily, chaty na rekreáciu alebo pozemky pre Váš vysnívaný domček, pretože portál novopostavene.sk je naozaj pre všetkých.

Jednoduchá navigácia Vám rýchlo sprostredkuje všetky potrebné informácie na základe Vami vybratých kritérií a to aj s prehľadnou mapou danej lokality aby ste získali čo najlepší prehľad o objekte Vášho záujmu.

Developerské spoločnosti môžu prostredníctvom portálu prezentovať svoje zaujímavé rozpracované developerské projekty a tak osloviť potencionálnych zákazníkov, ako i získať prehľad a informácie o súčasnom dianí na realitnom trhu.

V prípade záujmu Vás priebežne aktualizovaný informačný systém portálu môže automaticky emailom informovať o pridaných nehnuteľnostiach ako aj o projektoch o ktoré je najväčší záujem a to všetko bez prítomnosti reklamných plôch, ktoré by mohli brániť pohodlnému prezeraniu portálu a vyhľadávaniu v aktuálnej ponuke.

Dúfame, že Vám portál novopostavene.sk poskytne tie najužitočnejšie informácie o dianí na realitnom trhu, uľahčí predaj Vašich nehnuteľností a pomôže nájsť Vaše výsnívané bývanie.SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).